Praca

Szukamy Pracowników. Zapraszamy do przeysłania CV.

Oczekujemy:

Osoby z wykształceniem minimum średnim, (preferowane kierunki: rachunkowość,  finanse)

Znajomości merytorycznych zagadnień z zakresu księgowości (księgi rachunkowe, KPiR) oraz prawa pracy

Samodzielności, umiejętności pracy w zespole, dobrej organizacji pracy.

Znajomość programów Sage Symfonia, WAPRO, Buchalter, Płatnik, będzie dodatkowym atutem.

Ogólny zakres obowiązków:

Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych

Samodzielne sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT,PIT,VAT,VAT-UE,.itp.)

Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

Współpraca z klientami firmy oraz z Urzędami

Przygotowywanie umów oraz prowadzenie dokumentacji kadrowej.

Oferujemy:

Pracę w stałych godzinach

Umowę o pracę na czas nieokreślony

Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności

Służbowy telefon

Oferty prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: praca@bdf.net.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000).